AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ghid catacombe

In jos 
AutorMesaj
LaLy.
Admin
Admin
avatar


Mesaje : 148
Data de înscriere : 11/04/2013

ghid catacombe Empty
MesajSubiect: ghid catacombe   ghid catacombe Icon_minitimeVin Apr 12, 2013 6:52 am

salut comunitate. Aici am sa va prezint cate ceva despre catacombele diavolului.
Etajul 1 : va trebuie minim lv 90 sa intrati . Labirintul este foarte simplu de parcurs : prima data faci dreapta la prima bifurcatie a drumului chiar langa intrare si dupa tii stanga mereu , treci de un pod si air stanga pana dai de statuia lui kud pe care trbuie pus cheia suflet cristalizat (dropeaza la mobi)!atentie! Capul grupei pune chiea si asa la toate etajele de preferat
Etajul2: aici. Trebuie sa treceti de porti nu este neaparat sa le spargeti , eu trec cu skill ul de la cal prin ele si , drumul este in forma de spirala deci incercati sa faceti o spirala . In video o sa vedeti clar.
Etaj3: aici e simplu aveti de spart metine pana il gasiti pe cel bun , la fel ca la dt .
Etaj4: aici preferabil ar fi sa fiti multi si sa treceti prin portale pana va da intro zona fara mobi , acolo o sa gasiti 2 portale cel din stanga va duce la statuie , dati click pe ea si mergeti la 5
Etaj5:trebuie sa omorati mobi pana va pica totemul schimonosit , pe care il puneti in varful insulei drumul e simplu.
Etaj6: aici trebuie sa omorati un boss care arata exact ca moartea , se gaseste usor trebuie doar sa mergeti inainte si il gasiti.
Etaj7: curatati sala de mobi cu grija sa nul atrageti pe azrael dupa voi . Dupa care un tanker(war mental) il atrage pana la perete iar ceilalti transformati il imobilizeaza (un lucru cam greu dar posibil) .
Ponturi:
-grupa trebuie sa fie de minim 5 +buff
-va trebuie globuri de transformare in paianjeni , fanatici
-aveti nevoie de full uri de pv si pm, vinuri multe , licori albastre, critice , inteligente
- arma poate sa fie o otrvita sau armele cu pagube de 75 cu pm>50 sau triton f bun cu pietre pvm sau arme din item shop cu pietre pvm , merg toate si dmg ul este relativ apropiat
-armura trebuie sa fie minim posedata
-accesorii ar fi bune cele care va dau regnerare pv colierul de ametis si bratara de cristal
-pe iteme va trebuie vampiri
- bufferi ar fi bine sa fie mai multi
- drop ul se imparte daca run ul se face numai o data , sau se da cate o lada fiecarui membru al grupei si se face run de mai multe ori fiind ca toti au participat si este o chestie de bun simt parerea mea
- aveti o ora incepand cu etajul 2 sal terminati de batut pe azrael
Am sa revin in 2 zile cu tutorial video pentru a fi mai explicit si a va face sa intelgeti mai bine.
Daca am gresit cu ceva va rog sa ma corectati.
Ghidul nu este copiat cautati unde vreti nu l veti gasi .
Acum am si o intrebare : unde pica capete mumificate? Eu mai aveam de cand erau la npc . Dar se termina.
Sus In jos
https://4metin.forumtwilight.com
 
ghid catacombe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ghid saman
» ghid war corp
» ghid cum dai Gm dup site
» ghid nunta
» ghid bonusuri pe mod

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 4Metin # Metin2 :: Ghiduri-
Mergi direct la: